Pokazywanie postów oznaczonych etykietą haul. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą haul. Pokaż wszystkie posty
Haul zakupowy Rosegal

Haul zakupowy Rosegal

   Drogie Panie :) Znowu trochę nas tu mało, gdyż kończymy remont i niedługo przeprowadzamy się już do swojego mieszkania. Większość rzeczy mam już popakowane w kartony; a wciąż przychodzą mi nowe zamówienia. Tym razem zapraszam na przegląd mojego krótkiego zamówienia z Rosegal:

1. Sportowe legginsy. Przed ciążą dużo biegałam, teraz mam zamiar powrócić do tej aktywności, dlatego kompletuję swoją garderobę. Podoba mi się ich kolor, nie prześwitują, ale są cienkie- zimą raczej ciężko będzie w nich biegać. Nie wiem jak z ich zachowaniem 'na trasie'. KLIK

2. Trencz. Chciałam coś na wiosnę, co będzie w stylu casusal.
Myślałam, że będzie grubszy. Materiał strasznie się gniecie, na pewno nie będzie chronić przed wiatrem czy deszczem- to raczej taka narzutka na ciepłe dni- bo w chłodny poranek też się nie sprawdzi. KLIK




3. Bluza męska. Myślałam, że w końcu trafię z rozmiarem dla M- niestety. Bluza jest dobra na mojego brata- 30cm niższego i lżejszego o jakieś 40kg. Ma ładny kolor, jest dobrze uszyta, nie odstają żadne nitki, ale mam wrażenie, że materiał jest lekko sztuczny. Nie mniej jednak, bratu się podoba. KLIK


Jesienny haul zakupowy z Rosegal

Jesienny haul zakupowy z Rosegal

  Drogie Panie :) Co mamy za oknem wszyscy widzą, buro, szaro i ponuro. Dlatego postanowiłam zabezpieczyć się w ciepłe odzienie z Rosegal, a co z tego wyszło? Zobaczcie sami:

1. Sweter--> [klik]

Korzystając z promocji, skusiłam się na sweter w rozmiarze one size. Z doświadczenia wiem, że ubrania te pasują zazwyczaj na rozmiar S-L i o ile z rozmiarem tutaj nie mam problemu, to z długością. Sweter jest strasznie krótki!

2. Bluza--> [klik]


Kolejny niewypał :( Materiał miał być cotton blend- mam już jedną bluzę i jest mięciutka w dotyku, ta niestety jest bardzo sztuczna. Pomimo, że sprawdzałam tabelę wymiarów, przyszła bardzo mała- trafi do córki koleżanki, będzie miała na zabawy na podwórku.


3. Naszyjnik--> [klik]




Lubię delikatną biżuterię. Naszyjnik jest naprawdę fajnie wykończony, jak na razie nie schodzi z niego kolor, nie uczula. 
Haul Zakupowy Zaful

Haul Zakupowy Zaful

   Niestety ostatnio zaniedbuję trochę bloga- na moje usprawiedliwienie dodam, że walczymy z przeziębieniem. Chorujemy w trójkę na zmianę, aktualnie jest coraz lepiej, więc mam nadzieję nadrobić zaległości. Dziś mam dla Was małe zakupy z Zaful.  Pogoda nas nie rozpieszcza dlatego proponuję przejrzeć jeszcze propozycje hoodie sweatshirt dress”.


1. Pędzle do makijażu---> [klik]
Kupowałam z myślą by powiększyć swoją kolekcję. Niestety nie do końca jestem zadowolona. Są dosyć małe w porównaniu do tych, które już posiadam.  Włosie sztuczne, miękkie, kilka pewnie mi się przyda, reszta pewnie posłuży jako dekoracja.



2. Oversizowa bluza z dłuższym tyłem---> [klik]
Rozmiar zgodny z tabelą. Materiał przypomina naszą dresówkę, ale jest lekko sztuczny. Mam z takiego szal na zimę; kilka prań i będzie miękki w dotyku. Nie jest obszyta tylko surowo zakończona, z doświadczenia wiem, że nie powinno się z tym nic dziać. Dosyć ciepła, komin będzie chronił przed chłodem. 



3. Koszula z haftem i ażurowymi rękawami---> [klik]
Rozmiar się zgadza z tabelką. Nie lubię haftów, ale przekonał mnie feedback na stronie. Bardzo przyjemna w dotyku, dobrze uszyta. Te frędzle z przodu nie napawają mnie optymizmem- kojarzą mi się z tancerkami, zwłaszcza, że są na linii biustu, obetnę je.




Jak Wam się podobają moje zakupy? :)


Haul Zakupowy z Zaful

Haul Zakupowy z Zaful

Zapraszam na szybki przegląd moich zakupów z ZAFUL.


1. Czerwona sukienka z koronkowymi rękawami---> [klik]
Materiał przyjemny w dotyku, elastyczny- ładnie dopasowuje się do ciała. Koronka 'nie gryzie', nie było żadnych odstających nitek. Nie wiem jak to zrobiłam, ale wzięłam rozmiar większą. Wg naszej rozmiarówki noszę S/M i tutaj spokojnie mogłabym wziać M.









 1. Geometryczny zestaw biżuterii---> [klik]
Uwielbiam kolor niebieski, dlatego musiałam mieć ten zestaw. Bardzo dobrze wykonany, 
nie jest ciężki, mam nadzieję, że się nie odbarwi.







Sukienki z Zaful- Haul zakupowy

Sukienki z Zaful- Haul zakupowy



Zapraszam na szybki przegląd mojego zamówienia z Zaful [klik], korzystając z Zaful summer 2017 Promotion
udało mi się upolować kilka naprawdę fajnych rzeczy w przystępnych cenach.  

1. Biała dopasowana sukienka z koronkową wstawką -->>  [klik]
Lekko sztuczny materiał, który dopasowuje się do ciała.
Koronka przyjemnie wykonana- nie miała odstających nitek.




2. Szara drapowana sukienka -->>  [klik]

Fajny w dotyku, grubszy materiał. Sukienka posiada drapowania maskujące mankamenty figury. Nie miała wystających nitek.
Ciężko jej zrobić zdjęcie- wygląda identycznie jak na stronie sklepu.



3. Dopasowana sukienka z kwiatowym motywem -->>  [klik]

Piękna dopasowana. Bardzo ciekawe wycięty dekolt. Rozmiar zgodny z tabelą, ale już wiem, że będę musiała się napracować by się w nią zmieścić :) Nie wiem tylko czy nie będę jej lekko skracać.




4. Długa koszula imitujaca jeans -->>  [klik]

Bardzo fajnie się układa, materiał lekko rozciągliwy, przyjemny w dotyku. Bez odstających nitek. Jest trochę bardziej szara w porównaniu od tej ze strony sklepu.



Gdybyście byli zainteresowani zakupem, to mam dla Was 10-20% zniżkę, trzeba tylko wpisać w koszyku: ZafulIns.
Mini Haul zakupowy ZAFUL

Mini Haul zakupowy ZAFUL




Dziś mam dla Was mini haul zakupowy z ZAFUL (klik), jeszcze przed końcem ciąży znalazłam kilka rzeczy w dziale blouse off shoulder”  (klik)

ale jak to z kobietami bywa nie wiedziałam na co się zdecydować, dlatego moje  zamówienie opiewa tylko na dwie rzeczy:

1. Koszula opuszczana na ramiona
Lekko sztuczny, ale całkiem przyjemny w dotyku materiał. Bardzo fajnie się układa, nie odstają żadne nitki, szwy i wykończenie staranne. Dostępna jeszcze w innych kolorach.




2. Kolorowa chusta na szyję
Uwielbiam ją. Jest bardzo przyjemna w dotyku i wygląda tak jak na zdjęciach. Nie pachniała brzydko, wykończona z najwyższą starannością.





Jak Wam się podoba? :)
Haul Zakupowyp TRENDSGAL cz2

Haul Zakupowyp TRENDSGAL cz2

    Dotarło do mnie pierwsze ogromne zamówienie z Trendsgal (klik), dziś pokaże Wam drugą część, czyli to co ja wybrałam. Mam zamiar  wrócić do formy po ciąży i jeszcze w tym roku zmieścić się w te rzeczy :D

1. Torebka szoperka
Bardzo fajna jakość, wszystkie wykończenia w jak najlepszym porządku, nie pachniała brzydko, ładnie się układa. Dodatkowo w środku ma dużą kosmetyczkę, która możemy wyciągnąć.



2. Piękna poszewka na poduszkę
Ostatnio ten wzór króluje w sklepach z wyposażeniem wnętrz za horrendalnie wysokie kwoty.  Poszewka jest gruba- to chyba płótno, dobrze wykonana, print przyzwoity.






3. Koszula w kratę
Bardzo fajny dopasowany fason z zaokrąglonym dołem. Porządne wykonanie, niestety materiał sztuczny, ale na jesień będzie w sam raz.





4. Czarna asymetryczna sukienka
Materiał przyjemny, dobrze skrojony. Drapowanie samo się układa, już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła ja nosić!



5. Granatowa koronkowa sukienka
Bardzo przyjemna, elastyczna koronka, która nie drapie. Ukryty zamek na plecach. Bardzo fajnie dopasowuje się do figury.



6.Dopasowana sukienka w paski
Bardzo fajny print. Strasznie się na nią cieszyłam, ale przyszła jak na dziewczynkę z podstawówki. Oddam córce koleżanki.





7. Sukienka w kolorze khaki
Przyjemny w dotyku materiał, fajnie się układa. Przypomina trochę satynę, niestety wychodzi strasznie słabo na zdjęciach- jak pognieciona kupa nieszczęścia, ale osobiście polecam.




Jak Wam się podobają nasze zakupy? :)
Haul Zakupowyp TRENDSGAL cz1

Haul Zakupowyp TRENDSGAL cz1

      Dotarło do mnie pierwsze ogromne zamówienie z Trendsgal (klik), dziś pokaże Wam pierwszą część, czyli to co wybrała sobie moja siostra.

1. Torebka z saszetką, którą można nosić osobno.
Bardzo fajna jakość, wszystkie wykończenia w jak najlepszym porządku, nie pachniała brzydko, ładnie się układa.





2. Piękna bluzka oversize
Przyjemna w dotyku, brak odstających nitek. Wydaje mi się, że na osobach z mniejszym biustem wyglądała by lepiej.






3. Bluza imitująca kurtkę
Bardzo fajna design, niestety materiał dosyć sztuczny. Wykończenie staranne nie odstają żadne nitki. Na jesień w sam raz.








Jak Wam się podobają nasze zakupy? :)
Copyright © 2014 Patriseria , Blogger